oferta speciale antalya

Throne Beach Resort 5*

From May 25, 2019

Hoteli është i vendosur në rajonin Kizilot, 80 km nga aeroporti Antalia dhe 15 km nga Manavgat.
Oferta eshte 6nete / 7 Dite (te plota ) .

Taksat Po
Ushqimi All Inclusive
Transferi Po
Biletat Po
Çmimi për 2 persona Po

Book now

Pozita
Info
Koncepti
Plazhi
Sporti dhe argëtimi

Hoteli është i vendosur në rajonin Kizilot, 80 km nga aeroporti Antalia dhe 15 km nga Manavgat.

Numri i përgjithshëm i dhomave 313. Dhoma standarde (28m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 2pax), Dhoma familjare (40m², një dhomë e madhe, një banjo, max.4pax) dhoma gjumi, dy banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me vaskë, tharëse flokësh, sistem ajri VRF, telefon direkt, mini bar (uji dhe uji mineral pas mbërritjes), kuti të sigurt (pagesë shtesë), TV satelit dhe kanale muzikore, ballkon.

All Inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, ëmbëlsira pasdite, çaj, kafe, darkë dhe supë mesnate, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale deri në orën 24.00, bar nga plazhi prej orës 10.00 – 17.00, akullore gjatë disa orë. Nuk përfshihen: të gjitha pije të importuara, lëngje frutash të freskëta, të gjitha pije në shishe, shërbim në dhomë, kafe turke, restorante A’la Carte me rezervim paraprak dhe pagesë shtesë, pije në Disco club. Restoranti kryesor – Royal me bufe të hapur, restorante A’la Carte: kuzhinë osmane-turke, pikante – kuzhinë mesdhetare, bar lobi, bar pranë pishinës dhe në plazh, klubi Disko. Doktor, lavanderi, baby sitter, dëgjojnë bufe, telefon, faks, internet kafe, lojërat kompjuterike, qendra tregtare, me qira një makinë janë akuzuar shtesë. Interneti Wi-Fi në Lob dhe në zonën e pishinës është pa pagesë.

Plazhi privat hotel, 300m, rërë, guralec, nëpër rrugën e lidhur me tunelin, me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi janë pa pagesë.

Pishinat e brendshme dhe të brendshme për të rriturit dhe fëmijët, dy rrëshqitjet e ujit, banjë turke, sauna, banjë me avull, palestër, pingpong, volejboll plazhi janë pa pagesë. Pa pagesë shtesë: masazh, sportet e ujit, qendra Wellness dhe SPA janë pagesë shtesë. Programet argëtuese gjatë ditës dhe në mbrëmje. Mini klub për fëmijë nga 04-12 vjeç me programe të përditshme dhe mini disko në mbrëmje.

ReviewsRead other people opinions

Write Your Own review

Your email address will not be published. All the fields are required to add a review.


© 2019 ALBA TOURS – All Rights Reserved

albatours.net | info@albatours.net