Hotel Sunmelia Beach Resort Hotel & Spa

Sunmelia Beach Resort Hotel & Spa 5*

Hoteli është i vendosur në Kizilagac regjionin, 70 km nga aeroporti  Antalisë, 10km nga Side dhe Mangavat

Taksat Po
Ushqimi All Inclusive
Transferi Po
Biletat Po
Çmimi për 2 persona Po

Book now

POZITA
VENDOSJA
SHËRBIMI
PLAZHI
SPORTI DHE ARGËTIMI

Hoteli është i vendosur në Kizilagac regjionin, 70 km nga aeroporti  Antalisë, 10km nga Side dhe Mangavat

Hoteli posedon gjithsej 590dhoma. Dhoma standarde 366 (36m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax),  dhoma familjare të tipit A dhoma me shtretër dy katshe 105 (40m², një dhomë gjumi me krevat dy katshe  dhe shtretër franceze, një banjo, max.2 + 2pax),  dhoma familjare te tipit  B 86 (60m², dy dhoma gjumi me derë në mes, dy banjo, max.4pax), dhoma Suita 15 (dy dhoma gjumi të ndara me dyer  lidhse, dhomë ndjenje  një dhe dy banjo), dhoma Ekonomi 12 (31m², një dhomë gjumi, një banjo, pa ballkon, max.2 + 1pax). Të gjitha dhomat janë me banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror te klimatizimit , telefon me dalje direkte, mini bar (pije joalkoolike, ujë rimbushen çdo ditë), arke (pagesë shtesë), dysheme me  qeramike, TV satelitor dhe dhe kanale  muzikore, ballkon

All inclusive – bufe i hapur për mëngjes,  mëngjes, mëngjes vonë, drekë, pasdite ëmbëlsira, çaj, kafe, darkë dhe supë ne  mesnate, A’la Carte restorantet me rezervim paraprak (  vetëm një herë gjate qendrimit), akullore  pasdite, të gjitha pijet lokale alkoolike dhe jo alkoolike deri 24.00 orë. Nuk përfshihen: të gjitha pijet e  nga importi , pijet pas 24.00 orë, lëngje frutash të freskëta, të gjitha pijet në shishe, shërbim në dhomë, të gjitha pijet në Disco klub. Restoranti kryesor Acacia me byfe të hapur A’la Carte restorantet: A’la Carte: kuzhinë turke – osmane, Olive -( kuzhinë italiane), Bonsai – (kuzhinë kineze), Restorant Peshku me rezervim  paraprak, bar lobi, snack bar, bar prane pishinës dhe në plazh , Disco club. Me pagesë janë: mjeku, larja rrobash, kujdestari fëmijëve, floktari, telefon, faks, interneti (në Lobby është pa pagesë, kurse në dhomë me pagesë), qendra tregtare, rent a car. WI-FI deri 50MB në zonën Lobby është pa pagesë

: Hoteli posedon plazhin privat –  me rërë dhe guralecë, shtretërit, ombrellat  dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë.

Pishinat e jashtme dhe të mbrendshme  për të rriturit dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë, banjë Turke, sauna,qendër fitnesi, terene tenisi, ping pong janë pa pagesë. Me pagesë: Masazh, sportet  ujore,  Wellness& SPA Qendra, bilardo. Programet argëtuese gjatë ditës, dhe  në mbrëmje show programe. Mini klube për fëmijë nga mosha 11-15 vjet.

ReviewsRead other people opinions

Write Your Own review

Your email address will not be published. All the fields are required to add a review.


© 2019 ALBA TOURS – All Rights Reserved

albatours.net | info@albatours.net