Sueno Deluxe Belek

From May 25, 2019

Hoteli është i vendosur në  regjionin Belek, 30km nga aeroporti i Antalias dhe 3km nga qyteti i Belekut.

Taksat Po
Ushqimi Ultra All Inclusive
Transferi Po
Biletat Po
Çmimi për 2 persona Po

Book now

Info
Koncepti
Argëtimi
Plazhi

Hoteli posedon gjithsej 426 dhoma. Deluxe rooms 235 (45m², një dhomë gjumi, një banjë,
një dhome veshjeje, max.3+1pax), Deluxe room Infinity  10 (45m², një dhomë gjumi, një banjë, nje
dhome veshjeje), swim-up pool (prej 23m², max.3+1pax), Deluxe suit 146 (70m², një dhomë gjumi, nje
dhomë dite, dy banjo dhe dhomë veshjeje, max.4+1pax), Deluxe Sueno suit swim up 14 (70m², një
dhomë gjumi, një dhomë dite, dhome veshjeje, dy banjo, swim up pool 30-38m², max.4+1pax),
Superior suit 8 (70m², një dhomë gjumi, një dhomë dite, dhomë veshjeje, Jacuzzi, max.4+1pax),
Superior suit Exclusive 2 (100m², dy dhoma gjumi, një dhome dite, Jacuzzi, dy banjo, max.5+1pax),
Superior Sueno suit  2 (100m², dy dhoma gjumi, dhoma e ditës, dy banjo, Jacuzzi dhe swim up pool
70m², max.5+1pax), si dhe 5 dhoma për persona me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat janë me
banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror të klimatizimit, telefon me dalje direkte,
dysheme me tepihë, mini bar (ujë dhe pije të freskëta, birrë, verë, lengje, arra, qumësht, çokollada etj
rimbushen çdo ditë), set per çaj dhe kafe, arkë, LCD TV, satelitor  dhe kanale  muzikore,WI-FI kyçje ne
internet ne dhomë, ballkon.

Deluxe all inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, drekë,darkë, ushqim
te lehte gjate mëngjesit, pasdite, në mbrëmje dhe mesnatë, restorant për fëmijë, pastiçeri, te gjitha
pijet vendore dhe te importuara alkoolike dhe joalkoolike, lëng i freskët nga portokalli dhe grejfruti,
akullore gjatë ditës ne disa lokacione, një zgjidhje e gjëre e verërave te tavolinës ne restorantin
kryesor. Nuk përfshihen:  A’la Carte restorantet me rezervim paraprak dhe me pagesë shtesë, Birdie
Bar – Golf Club, pijët të cilat nuk janë ne listë si pijet Premium të importuara, verërat e vjetra, shërbimi
në dhomë.

Pishinat e jashtme dhe të mbrendshme për te rritur dhe fëmijë, Aqua Park i
madh (10 rrëshqitëse per te rritur, 8 për fëmijë dhe 5 për te vegjëlit), Fitness qendër, banjë Turke,
sauna, banjo me avull, fushë tenisi, step aerobic, volejboll plazhi, basketboll, ping pong. Me pagesë:
sportet ujore, bilardo, birilat, lojrat kompjuterike, golf club dhe kursi, SPA&Wellnes Qendra, orët e
zhytjës, pajisjet për tenis dhe orët private.
Programet argëtuese gjatë ditës dhe në mbrëmje, muzikë e gjallë, party ne plazh, show te ndryshme,
kinema e hapur.
Llollipop Mini klube për fëmijë nga mosha 04-15 vjet me nje personel te trajnuar special, programe të
organizuara gjatë ditës. gara te ndryshme, kinema për femijë. Fun Fair dhe lojrat kompjuterike janë me
pagesë shtesë

Hoteli posedon plazhin  me rërë, shtretërit, ombrellat  dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë.
Pavionet private janë me rezervim paraprak dhe pagesë.

ReviewsRead other people opinions

Write Your Own review

Your email address will not be published. All the fields are required to add a review.


© 2019 ALBA TOURS – All Rights Reserved

albatours.net | info@albatours.net