Royal Seginus Lara

From January 01, 1970

Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Lares, ndodhet 15 km larg aeroportit te Antalias,
16 km larg Expo 2016 dhe 19 km larg qytetit te vjeter te Kaleicit.ka nje siperfaq
prej 70000m2.

Taksat Po
Ushqimi Ultra All Inclusive
Transferi Po
Biletat Po
Çmimi për 2 persona Po

Book now

Info
Koncepti
Faciltete
Restaurantet

Vendndodhja:
Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Lares, ndodhet 15 km larg aeroportit te Antalias,
16 km larg Expo 2016 dhe 19 km larg qytetit te vjeter te Kaleicit.ka nje siperfaq
prej 70000m2.

Reth hotelit :
Hoteli ka ne total 498 dhoma, mund te jene me pamje nga deti ose kopshti.
Ato jane te pajisura me ajer te kondicionuar, celes elekronik, telefon,
televizor, tharese flokesh, minibar, kasaforte, sofa/armchair, wireless
internet, tualet me aksesoret e nevojshem, baby cot, ballkon,

 Mengjes 07:00-10:00 Seginus restorant,
Dreke 13:00-14:30 Seginus restorant

Darke 18:30-21:00 Seginus restorant
Snack 24:00-07:00 L’angoletto bistro

Buffe per femije Restorant I femijeve
07:00-10:00 mengjesi
12:30-13:30 dreka
18:00-19:00 darka

Restorante a la carte :
Sea food 18:30-21:30
Italian Reatorant 18:30-21:-30
Tapas 18:30-21:30 Lobby bar
Sushi Festorant 18:30-21:30 Lobby bar
Fareast Restorant 18:30-21:30 seaside
El torito (meksikan) 18:30-21:30 Lobby bar
Steak restorant 18:30-21:30 seaside
Turkish Restorant 18:30-21:30
Bare :
Amphi bar 10:00-21:30 pool area
Café turk 16:00-23:30
Pier bar 09:00-18:00 seaside
Snack bar 10:00-17:00 seaside
Disco bar 23:45-02:30 lobby bar
Sherbime dhe aktivitete :
Ampfiteater, Fushe tenisi, pajisje per tenis, ping-pong, beach volleyball, qender fitness,
Sauna, Turkish haman, animacione ditore, mbremje show, music live,
Miniclub (4-12 vjec), minidisko, fushe lojerash per femije, water slide,
Cadra dhe shezllone, peshqir plazhi, wireless internet ne lobby dhe ne dhoma.

Hoteli ofron per pushuesit pishine te jashtme dhe te brendshme, qender per masazhe,
qender wellness, turkish haman, sauna, banjo turke, banjo me avull, qender fitness,
tenis, beach volleyball, basketball, darts, ping-pong, water slides, funfair, bilardo,
bowling, water sports, sherbim lavanderie dhe sherbim mjekesor, wireless internet,
babysitting, makine me qera, sallon bukurie, miniclub, butik, shopping center,
wedding package.
Ne diten e check-in, hoteli ju mirepret me nje shporte me fruta , shishe
me shampanje dhe embelsira.Mengjesin e ardhshem, serviret mengjes continental
ne dhome.Per ata qe festojne ditelindje, pervjetore martese hoteli ju
ofron nje shporte me fruta ne dhome.

Restoranti kryesor ofron vaktet buffe
07:00-10:00 mengjesi buffe e hapur
13:00-14:30 dreka buffe
18:30-21:00 darka bufe e hapur
Restoranti per femije
Restorant A la Carte ( italian, Turkish, Steak, far east, sushi, mexican,
tapas)- jane me pagese
Bare: lobby bar, pool bar, amphi bar, disko bar, pier bar, snack bar,
cafe turk.

ReviewsRead other people opinions

Write Your Own review

Your email address will not be published. All the fields are required to add a review.


© 2019 ALBA TOURS – All Rights Reserved

albatours.net | info@albatours.net