Royal Adam Eve

From May 22, 2018 to May 24, 2018

Pushimet te Royal Adam & Eve jane unike ne llojin e vet. I orientuar per te rritur, ky rezort mahnit me arkitekturen minimale dhe me pishinen ultramoderne. I qete gjate dites dhe eksploziv gjate nates, eshte adresa ideale e feste-dashesve.

Taksat Po
Ushqimi Ultra All Inclusive
Transferi Po
Biletat Po
Çmimi për 2 persona Po

Book now

Koncepti
Plazhi dhe Pishinat
Me pagese
Karakteristikat e hotelit

Ultra All Inclusive

 • Pije lokale dhe te importit 24 ore
 • Pijet ne disko
 • Koktejle
 • Vaktet-bufe
 • Snack gjate dites ne plazh dhe prane pishinave
 • Akullore ne ore te caktuara
 • Embelsira
 • Fruta te fresketa
 • Leng portokalli i shtrydhur ne mengjes

 

 • Akuapark (6 rreshqitese)
 • Volejboll
 • Beach volley
 • Basketboll
 • Programe fitness
 • Ping –pong
 • Tenis
 • Skuosh
 • Kanoe
 • Katamaran
 • Spektakle ne amfiteater
 • Muzike live
 • Beach party
 • Coctail party
 • DJ party
 • Mbremje gala
 • Disko
 • Banjo turke
 • Sauna
 • Palester

 

 

 • Bilardo
 • Sportet ujore me motor
 • Masazhet
 • Bilardo
 • Bouling
 • Disa nga restorantet a la carte

 

 

 • Ultramodern
 • Pishina spektakolare
 • DJ Party
 • Dhoma me hidromasazh
 • 2 restorante bufe
 • 13 bare
 • 7 restorante a la carte

 

ReviewsRead other people opinions

Write Your Own review

Your email address will not be published. All the fields are required to add a review.


© 2019 ALBA TOURS – All Rights Reserved

albatours.net | info@albatours.net