Rixos Sungate Beldibi

From May 22, 2018

Hoteli “Rixos Sungate” ndodhet ne zonen turistike te Kemerit, vetem 40 km nga aeroporti i Antalyas, 30 km nga
qendra e Antalyas dhe 15 km nga qendra e qytetit te Kemerit. Hoteli shtrihet pergjate bregdetit dhe ka plazhin e tij
privat me rere dhe guralece.

Taksat Po
Ushqimi Ultra All Inclusive
Transferi Po
Biletat Po
Çmimi për 2 persona Po

Book now

Info
Restorante dhe bare
Aktivitete
Kocepti
Fëmijët

Hotel “Sungate” eshte kompleksi me
i madh ne Antalya dhe ne Mesdhe, i
cili ze nje siperfaqe prej 250.000m2.
Ai zoteron nje plazh 1 km te gjate
dhe lokalizohet ne zonen piktoreske
te Beldibit. Hoteli ka ne total 1094
dhoma nga te cilat : 823 jane dhoma
standarde (38 m2 / 134 dhoma
connection + 8 dhoma per persona me
aftesi te kufizuara), 8 dhoma jacuzzi (35
m2), 25 suita (53 m2), 47 junior suita
(40 m2), 16 suita de luxe (63 m2), 12
grand suita (80 m2), 14 king suita (85
m2), 67 dhoma familjare terrace(58
m2), 38 family lake houses (72 m2), 26
de luxe villa (120 m2), 8 dhoma de luxe
(32 m2), 8 dhoma de luxe per muaj
mjalti (51 m2), 1 suita SPA (65 m2) si
dhe dhoma per joduhanpires.

Aty do te mund te shijoni nje
shumellojshmeri gatimesh tradicionale
vendase, por nuk mungojne edhe receta
te guzhines nderkombetare.
Restoranti kryesor – Veranda (Turkuaz),
Pino, Aegean, Fantasy Terrace House,
Rixy Kingdom Yummy e pershtashme per
familjare. Hoteli ka edhe 4 restorante
te tjere A’ la Carte, te cilet ofrojne menu
te shumellojshme si dhe 13 bare. (The
Coffee Cup, Port Royal Tea House,
Casablanca Cigar Club).

14 pishina te jashtme, 2 pishina
te brendshme, aqua park (me 10
rreshqitese), banjo turke, sauna, banjo
finlandeze, banjo me avull, jacuzzi,
deluxe fitness center, 2 kinema
17 salla konferencash, disco, wireless
internet, qender fitnesi, internet
wireless; sporte te ndryshme si aerobi,
stretching,gjimnastike orientale, thichi,
kung fu, joga, gjimnastike ne uje,
volejboll ne plazh, basketboll, futboll,
minigolf, 5 fusha tenisi, darts, boccia,
harqe, ping-pong. Aktivitet te tjera :
programe te ndryshme animimi , dance
show, koncerte, mbremje karaoke, party,
mbremje turke etj.

Ultra All Inclusive

  • Pijet freskuese dhe alkolike lokale dhe te importit (Kioskat ne plazh, Alara Bar mbi platformen e plazhit, Alara Soho Bar, Fantasy Bar prane Godines Terrace, Cool Bar)
  • Pijet ne disko deri ne 03:00
  • Vaktet – bufe
  • Vaktet e ndermjetme
  • Pite dhe specialitete te kuzhines turke
  • Dreka ne snack bar deri ne 18:00
  • Akullore ne ore te caktuara
  • Leng portokalli te fresket ne mengjes
  • Disa nga restorantet a la carte(meksikan, mesdhetar, kebap-me rezervim paraprak)

Baby buffe  ne restorantin kryesor,
kinema me kartona, lodra, programe
trajnimi, aktivitete te ndryshme, pikture
te fytyrave, bluzave, gjimnastika e
mengjesit, talent show, olimpiada e
femijeve, basketboll dhe fushe tenisi,
judo, play station, kinema, karaoke,
minidisko si dhe animime ditore per
femije dhe adoleshente

ReviewsRead other people opinions

Write Your Own review

Your email address will not be published. All the fields are required to add a review.


© 2019 ALBA TOURS – All Rights Reserved

albatours.net | info@albatours.net