Rixos Premium Belek

Ka prej jush qe nuk ka degjuar per Rixos Premium Belek? Nese nuk e dini qe eshte hotel, te pakten e dini qe eshte akuapark gjigand dhe qe ofron shfaqje me delfine. Restauruar ne 2014, vazhdon te ruaje nje pozicion lider midis hoteleve luksoze ne Mesdhe.

Taksat Po
Ushqimi Ultra All Inclusive
Transferi Po
Biletat Po
Çmimi për 2 persona Po

Book now

Info
Koncepti
Plazhi dhe Pishinat
Fëmijët

Ka prej jush qe nuk ka degjuar per Rixos Premium Belek? Nese nuk e dini qe eshte hotel, te pakten e dini qe eshte akuapark gjigand dhe qe ofron shfaqje me delfine. Restauruar ne 2014, vazhdon te ruaje nje pozicion lider midis hoteleve luksoze ne Mesdhe.

Ultra All Inclusive

 • Pije lokale dhe te importit te markave nderkombetare
 • Pijet ne disko pa pagesë te gjitha
 • Lobby bar 24 ore
 • Vaktet bufe
 • Snack ne food street
 • Akullore
 • Leng portokalli I shtrydhur
 • Darka ne Restorantet me menu (secili 1 x gjate qendrimit)
 • Fruta te fresket
 • Embelsira
 • Kafe ekspres

 

 • Akuapark gjigand me 25 rreshqitese
 • Shfaqej me delfine
 • Lojra dhe programe argetimi
 • Aerobi
 • Volejboll
 • Beach Volley
 • Basketboll
 • Ping-pong
 • Tenis
 • Skuosh
 • Kanoe
 • Biciklete deti
 • Palester
 • Sauna
 • Sulltan Sauna
 • Banjo turke
 • Spektakle dhe performanca artistike ne amfiteater
 • Shfaqje cirku
 • Muzike live
 • Beach party
 • Kinema

 

 

 • Rixy Kids Club per femije te moshave 4-12 vjec
 • Pishine brenda me rreshqitese
 • Park lojrash per femije
 • Animacion aktiv
 • Filma per femije
 • Minidisko
 • Ushqim special

 

ReviewsRead other people opinions

Write Your Own review

Your email address will not be published. All the fields are required to add a review.


© 2019 ALBA TOURS – All Rights Reserved

albatours.net | info@albatours.net