Papillon Ayscha Hotel

From May 22, 2018

I rinovuar teresisht ne 2014, rezorti ka ruajtur te paprekur profilin elegant, Hapesirat e gjelbra buze detit strehojne pishina, bare e restorante, vende argetimi dhe kende lojrash.

Taksat Po
Ushqimi Ultra All Inclusive
Transferi Po
Biletat Po
Çmimi për 2 persona Po

Book now

Info
Kocepti
Plazhi dhe Pishinat
Argetim dhe sport
Femijet

I rinovuar teresisht ne 2014, rezorti ka ruajtur te paprekur profilin elegant, Hapesirat e gjelbra buze detit strehojne pishina, bare e restorante, vende argetimi dhe kende lojrash. Rralle gjendet ne Belek nje rezort kompakt dhe qe ofron kaq shume privilegje brenda nje koncepti Ultra All Inclusive

Ultra All Inclusive

Vaktet- bufe

Midisvaktet

Darka tematike

Snack prane pishines

Snack ne plazh

Akullore ne ore te caktuara

Fruta ne plazh

Pijet freskuese dhe alkolike(te prodhimit lokal dhe disa te importit) gjate gjithe dites

Pijet ne disko

Darka ne restorantet a la carte

Food Corner me specialitete turke dhe fast food gjate gjithe dites

Plazh ranor me nje shtrirje prej 150 m2

5 pishina te formave dhe permasave te ndryshme,2 prej tyre me hidromasazh

Pishine brenda

Cadrat, shezllongjet, peshqiret e plazhit – pa pagese

Akuapark me 5 rreshqitese

Animacion aktiv

Akuapark me 6 rreshqitese

Beach Volley

Tenis

Basketboll

Gjimnastik ne uje

Beach Party

Sauna

Banjo turke

Spektakle

Sauna

Muzike live(3 her ne jave)

3 pishina

Animacion aktiv

Babyclub(0-3 vjec, te shoqeruar me prinder)

Miniclub(4-12 vjec)

Junior Club(13-16 vjec)

Shesh lojrash

ReviewsRead other people opinions

Write Your Own review

Your email address will not be published. All the fields are required to add a review.


© 2019 ALBA TOURS – All Rights Reserved

albatours.net | info@albatours.net