Nirvana Lagoon Luxury 5*

Nirvana Lagoon Luxury 5*

Hotel është e vendosur në rajonin e Beldibi 25 km nga Antalia, 17 km në Kemer dhe 35 km nga aeroporti Antalia.

Taksat Po
Ushqimi All Inclusive
Transferi Po
Biletat Po
Çmimi për 2 persona Po

Book now

Vendi
Akomodimi
Koncepti Standard
VIP Koncepti
VIP Koncepti
Top VIP Koncepti
Shërbimi
Plazhi
Sport dhe argëtim

Hotel është e vendosur në rajonin e Beldibi 25 km nga Antalia, 17 km në Kemer dhe 35 km nga aeroporti Antalia.

Numri total i dhomave 560 ndodhet në ndërtesën kryesore, në zonën e kopshtit dhe në vila. Koncepti i privilegjuar i jetës – sipas llojit të akomodimit ekzistojnë koncepte të ndryshme të shërbimit për mysafirët.

Mini bar me alkool dhe pije joalkoolike të rimbushur çdo ditë, shportë frutash dhe shishe verë në secilën dhomë, vendosje të bathrobes dhe shkopinjve, vendosje e veçantë e dhomave, çaj me çaj dhe kafe të ngritur, internet WI-FI (100 Mbps). Restorante A’la Carte, pavionet në plazh dhe shërbim në dhomë me pagesë shtesë. Të ftuarit e dhomave të mëposhtme po e përdorin këtë koncept: Dhoma kryesore dhe Kopshti Standard 215 (33m², një dhomë gjumi, një banjo, max.3pax), dhoma Superior 45 (33m², një dhomë gjumi, një banjo dhe verandë me pamje nga deti, kopshti apo pishina , max.3pax), Dhoma familjare 94 (51m², dy dhoma gjumi, një banjo, me pamje nga deti, kopsht ose pishinë, max.4pax).

Të krijohen shumë mini bar, të gjitha pije vendore dhe të huaja, të ktheheni në shërbim, një herë në javë falas restorante A’la Carte (me përjashtim të Steak House, Teppanyaki dhe ushqim deti, restorant Crystal A’la Carte) , shërbim dhome nga ora 11.00-18.00 pa pagesë, shërbim lavanderie (deri në 5 copë në javë për person), banjo Bulgari, vendosje të bathrobes dhe pantoflave, lloje të ndryshme të frutave, luleve, biskotave, shërbimit të gazetave, kazan, çaj dhe kafe ngritur, makinë ekspres, internet WI-FI (100Mbps). Vizitorët e dhomave të mëposhtme e përdorin këtë koncept: Lagoon Beach Front Villas (8) – (42m², një dhomë gjumi, një banjo, një krevat divan dhe dysheme të dyfishta, max.3pax), Villas Kopshti (46) – Zona e të rriturve vetëm – (42m², një dhomë gjumi, një banjo, 2 krevate divan, tarracë dhe kopsht ose pamje pishinë, max.3pax), Laguna familjare përshtatet 18 – (65m², dy dhoma gjumi me tarracë, , max.4pax), Laguna luksoze Kostume (56m², një dhomë gjumi me tarracë, një dhomë që jetojnë me tarracë, kënd kuzhine, një banjo, det, pishinë ose pamje kopsht, max.3pax).

Një shumëllojshmëri e pasur e mini bar, mini bar në pavion VIP beach (09.00-18.00), të gjitha pije vendore dhe të huaja, kthehu shërbimin, një herë në javë restorante A’la Carte pa pagesë (Steakhouse dhe Teppenyaki), shërbim në dhomë nga ora 11.00-18.00, shërbim lavanderie (deri në 5 pjesë një herë në javë për person), ekskluzive Crystal VIP A’la Carte Restorant dhe bar nga ora 08.00 deri 24.00, salla e vendosur në Bulgari, veshjet e veshjet dhe pantofla të ndryshme llojet e frutave, luleve, biskotave, shërbimit të gazetës, çajit, çajit dhe kafesë, makinës së ekspresit, koleksionit CD & DVD nga biblioteka e hotelit, internet WI-FI (100Mbps). Të ftuarit e dhomave të mëposhtme e përdorin këtë koncept: Lagoon Luxury Villas 11 – 86m², dy dhoma gjumi, dy banjo, një dhomë të gjallë, tarracë të madhe, pishinë ose pamje kopsht, max.4pax), Laguna Deluxe Family 18 (90m², dhoma gjumi me tarracë, sallon me tarracë, dy banjo, pishinë ose pamje nga kopshti, max.5 + 1pax).

Transferim privat nga dhe prapa në aeroport (deri në 6pax), c / në special, restorant ekskluziv A’la Carte dhe bar në dardhë për 24 orë, skelë private dhe pavionet në të, nga pavionet në skelë private, mini bar i mbushur plotësisht në pavijone, rezervimi i vendeve të veçanta në të gjitha restorantet në kompleksin e hotelit, kabinën e salleut në skelë, pishinë private me Jacuzzi, mini bar të ndryshme të ngritur, lloj të ndryshme të frutave, arra, çokollatë , cookies dhe locum, të gjitha pije ekskluzive vendase dhe të huaja, shërbimin e dhomës falas 24 orë falas, shërbimin e lavanderi dhe shërbimin e këpucëve, salla e Bulgari, vendosja e bathrobes dhe pantoflave, shërbimi i gazetave, çaj, çaj dhe kafe , makina për ekspres, DVD dhe koleksioni i CD-ve, interneti WI-FI, sistemi i zërit rrethues në Vila. Të ftuarit e dhomave të mëposhtme po e përdorin këtë koncept: Grand Deluxe Beachfront Suits 2 – (129m², që ndodhet në plazh, dy dhoma gjumi, sallon, dhoma të gjallë dhe ngrënie, kënd kuzhine, dy banjo dhe dy tarraca të mëdha, ose pamje pishine, max.5 + 1pax), Royal Duplex Beach Front Vilas 6 – (152m², ndodhet në plazh, dy kate vilë me dy dhoma gjumi, dy banjo dhe dy tarraca në katin e dytë, një dhomë gjumi me banjo, dy tarraca në katin e parë, një shërbim të veçantë kombi, pamje nga deti ose pishinë, max.5 + 1pax), Villa Nirvana 1 – (400m², ndodhet në plazh, vilë dykatëshe, dy dhoma gjumi, sallë pritjeje, dy tarraca dhe në katin e parë dy dhoma gjumi, dy banjo, gardërobë, dhoma të gjallë dhe ngrënie, kënd kuzhine, tarraca, shërbim shërbëtor, pishinë private, dhomë me avull, banjë dhe sauna turke Max.5 + 1pax).

Jeta e Privilegjuar – 24 orë shërbim ushqimi dhe pije – shërbim shuplakësh të hapur për mëngjes, mëngjes vonë, drekë, snacks në mëngjes dhe pasdite, darkë, darkë natën vonë, të gjitha pije alkoolike dhe jo alkoolike të importuara lokale dhe standarde Krem, lëngje frutash të freskëta në bar Natyrore, patisserie. Nuk përfshihen: pijet ekskluzive të importuara si uiski i vjetër dhe konjak, kampione të importuara, pije në shishe, vera speciale, tuba uji, restorantet A’la Carte me rezerva paraprakisht janë me pagesë të mbuluar (fëmijët nën 7 vjeç nuk lejohen të hyjnë) , Puro, shërbim në dhomë nga ora 07.00 – 00.00.Objektet: Restorant kryesor për shuplakë të hapur, tetë restorante A’la carte: Mermaid (Restorant i peshkut), La Serenata (kuzhina mesdhetare), Ginger (kuzhina e largët në lindje), El Parador (kuzhina meksikane) Teppanyaki, Pravda (kuzhina ruse), Welldone (Stake House), A’la Card ekskluzive në zonë private, bare rreth kompleksit të hotelit, Disco club. Doktor, baby ulur, lavanderi dhe pastrim kimik, telefon, faks, internet qoshe dhe lojërat kompjuterike, flokët, qendra tregtare, me qira një makinë janë shtesë pagesë. Interneti Wi-Fi deri në 56Kbps është pa pagesë.

Plazhi i hotelit, guralec, rërë dhe tre dardha, me shtretër dielli, cadra dielli, peshqir plazhi pa pagesë. Pavionet private janë pagesë shtesë.

Ka 14 pishina të brendshme dhe të mbyllura për të rriturit dhe fëmijët, (Pishina kryesore është me ujë të detit), Aqua Park për të rritur dhe fëmijë, palestër, banjë turke, sauna, dhoma me avull, gjimnastikë, fusha tenisi, volejboll , Top basketball, pingpong, volejboll plazhi. Me pagesë shtesë janë: sportet e ujit, masazh, qendra SPA, shkollë zhytjeje, reflektor për fusha tenisi dhe pajisje, bowling dhe bilardo.
Programet argëtuese gjatë ditës, garat, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04 – 12 vjeç me programe dhe animacione çdo ditore.

ReviewsRead other people opinions

Write Your Own review

Your email address will not be published. All the fields are required to add a review.


© 2019 ALBA TOURS – All Rights Reserved

albatours.net | info@albatours.net