My Home Resort

From May 22, 2018

Për Komforitet  për ju dhe familjen tuaj është menduar për çdo gjë në My Home Resort, ne jemi që nga viti 2008 në Alanya- Avsallar.
Hoteli ynë është 95 km larg nga Aeroporti Antalia,  22 km nga qyteti i Alania-s.
My Home Resort përbëhet nga 3 ndërtesa me 358 dhoma standarde, 63 dhoma familjare, 14 suita, 10 dhoma me pishinë private dhe 4 dhoma me aftësi të kufizuara.
Ne kemi 2 pishina noti, 1 pishinë për fëmijë, 1 pishinë me 3 rrëshqitje waterslides dhe 1 pishinë të mbrendshme.
Plazhi ynë privat është larg 250 metra dhe është një nga plazhet më të mirët në rajon.

Taksat Po
Ushqimi Ultra All Inclusive
Transferi Po
Biletat Po
Çmimi për 2 persona Po

Book now

Info dhe Koncepti
Plazhi dhe Pishina
Fëmijët

Nisja 22 maj 7 nete dhe 24 maj 7 nete (NUK VLEN PER DATA TJERA)
Ultra All Inclusive
Për Komforitet  për ju dhe familjen tuaj është menduar për çdo gjë në My Home Resort, ne jemi që nga viti 2008 në Alanya- Avsallar.
Hoteli ynë është 95 km larg nga Aeroporti Antalia,  22 km nga qyteti i Alania-s.
My Home Resort përbëhet nga 3 ndërtesa me 358 dhoma standarde, 63 dhoma familjare, 14 suita, 10 dhoma me pishinë private dhe 4 dhoma me aftësi të kufizuara.
Ne kemi 2 pishina noti, 1 pishinë për fëmijë, 1 pishinë me 3 rrëshqitje waterslides dhe 1 pishinë të mbrendshme.
Plazhi ynë privat është larg 250 metra dhe është një nga plazhet më të mirët në rajon.

Dëshironi një festë pafund  det, rërë dhe pishinë. Me pak fjalë, ju mund të festoni tek ne  gjithë kohën tuaj në My Home Resort Hotel. Është e gjitha në duart tuaja të shfrytëzoni resortin tonë.

Për mysafirët tanë të vegjël ne kemi një Mini Club (4-12 vjeç) me kujdes gjerman dhe shumëgjuhësor të fëmijëve (mëngjes dhe drekë), çdo mbrëmje Minidisco, Pishinë për fëmijë dhe kopsht lojërash .


© 2019 ALBA TOURS – All Rights Reserved

albatours.net | info@albatours.net