Kremlin Palace Lara

From May 22, 2018

Hoteli është i vendosur në regjionin Kundu – Antalya, 20km prej aeroportit të Antalisë, 20km nga qendra e qytetit Antalya.

Taksat Po
Ushqimi Ultra All Inclusive
Transferi Po
Biletat Po
Çmimi për 2 persona Po

Book now

Info
Koncepti
Plazhi
Sporti dhe argëtimi:

VËREJTJE NISJA 22 MAJ 24 MAJ – 7 NETË!
Hoteli posedon gjithsej 874 dhoma në 4 blloqe të ndryshme. 649 Dhoma standarde (23m²,
një dhomë gjumi dhe në bajnë, max.2+1pax, janë 10 dhoma pa tepison), 126 Duplex Dhoma (40m², dy
dhoma gjumi, dy banjo me dy nivele, max.3pax), dhoma Lidhëse 64 (46m², dy dhoma gjumi, dy banjo,
max.4+2pax), dhoma të mëdha Deluxe 12 (58m², një dhomë e madhe max.2+1pax), 10 dhoma për
përsona me aftësi të kufizuara (23m²,max.2pax), Junior Royal Suita 2 (80m², max. 2+1pax) dhe King
Royal Suit 1 (120m²,max.3pax). Të gjitha dhomat janë me ballkon ose teracë, banjë private me
vaskë/dush, tharëse flokësh, sistem qëndror të klimatizimit i cili punon sipas kushteve klimatike, telefon
direkt, interneti (me pagesë shtesë), mini bar (pije joalkoolike dhe birra çdo ditë, set për çaj

Ultra All Inclusive  koktej në mirëseardhje, të gjitha ushqimet dhe pijet, i gjithë ushqimi dhe
pijet vendore alkoolikedhe joalkoolike dhe disa standarde te importuara, Restaurantet A’la Carte të
Peshkut dhe ai Turk janë pa pagesë. Me pagesë: pijet luksoze Premium, shërbimi në dhomë, verërat
speciale, pijet energjike, pijet në shishe, të gjitha A’la Carte restorant tjera me rezervim paraprak me
pagesë shtesë dhe vetëm njëherë gjatë qëndrimit (përveç Pasha dhe Marine).

Hoteli posedon plazh privat me rërë, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa
pagesë. Pavilionet – këndet private relaksuse në plazh janë me pagesë shtesë

Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë, 8
fusha tenisi, shteg për vrapim, ping-pong, squash, basketboll, mini futboll, volejboll plazhi, qendër
fitnesi, sauna, banjë Turke, Jacuzzi, sportet ujore pa motor, (Licenca kërkohet për catamaran dhe wind
surf). Me pagesë: sportet ujore me motor, qendra e bukurisë dhe shendetësisë, masazhat, shkolla e
zhytjes, ndriqimi për teren tenisi, kursi për lundrim me vela, bowling.
Programe argëturese gjatë ditës, gara pranë pishinës dhe në plazh, në mbrëmje show programe,
muzikë live, Disko. Mini klub për fëmijë prej 04–07 vjet, Jokers klub për fëmijë prej 08–12 vjet dhe
Teenage klub prej 13–16 vjet (gjatë periudhës qershor-shtator). Meny speciale për fëmijë.

ReviewsRead other people opinions

Write Your Own review

Your email address will not be published. All the fields are required to add a review.


© 2019 ALBA TOURS – All Rights Reserved

albatours.net | info@albatours.net