Heaven Beach Resort & Spa 5*

Heaven Beach Resort & Spa 5*

Adults Only (+16)-Hoteli është i vendosur në rajonin Kızılağaç 10 km nga Manavgat dhe 75 km nga aeroporti Antalia.

Taksat Po
Ushqimi All Inclusive
Transferi Po
Biletat Po
Çmimi për 2 persona Po

Book now

POZITA
VENDOSJA
SHËRBIMI
PLAZHI
SPORTI DHE ARGËTIMI

Hoteli është i vendosur në rajonin Kızılağaç 10 km nga Manavgat dhe 75 km nga aeroporti Antalia.

Hoteli posedon gjithsej 253. Dhoma standarde (28m², nje dhome gjumi, nje banjo, max.2pax), Pamje e larte e detit (dy dhoma gjumi pa dyer ndermjet, nje banjo, max.4pax), Dhoma luksoze (45-64m², nje dhome gjumi, nje dhomen e ndjenjes, Jacuzzi, max.2pax), kostum Premium dhe 6 dhoma për personat me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat janë të pajisura me banjo private me dush dhe tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (ujë, pije freskuese dhe birrë rimbushur çdo ditë), çaj, kanale muzikore, dysheme të laminuara, ballkon. Lidhje interneti WI – FI pa pagesë.

Ultra All inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, drekë, kafe pasdite, çaj dhe kohë çaji, darkë, darkë natën vonë, akullore gjatë orëve të caktuara nga bar pishinë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara, lëng frutash të freskëta vetëm për mëngjes, A’la Carte Restorante me rezervë më parë dhe vetëm një herë në një qëndrim. Nuk përfshihen: pije të importuara të cilat nuk janë në listën e menusë, të gjitha pije në shishe, lëngje frutash të freskëta, verëra të veçanta, tub uji, puro, shërbim në dhomë.Restorant kryesor  , Restorante A’la Carte – Lalezar – Kuzhina turke, Cielo A’la Carte – Ushqim deti, Tanuki – kuzhinë e Lindjes së Largët, baret rreth konceptit të hotelit, Disco club. Mjeku, babysitting, tharëse flokësh, telefon, faks, lavanderi, pastrim kimik, hekurosje, qendër tregtare, me qira një makinë janë pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi është pa pagesë në të gjithë hotelin

Plazh, guralec dhe rërë e hotelit, me shtretër dielli, cadra dielli, peshqir plazhi pa pagesë. Pavionet private janë me rezervim paraprakisht dhe me pagesë shtesë.

Pishina të brendshme dhe të jashtme për të rriturit, palestër, banjë turke, sauna, volejboll plazhi, pingpong. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, SPA & Beauty qendra, masazh, shkollë zhytjeje, bilardo, bowling, lojëra kompjuterike.
Programet e muzikës me ekipin profesional gjatë ditës dhe shfaqjen e programeve në mbrëmje.

ReviewsRead other people opinions

Write Your Own review

Your email address will not be published. All the fields are required to add a review.


© 2019 ALBA TOURS – All Rights Reserved

albatours.net | info@albatours.net