Gural Premier Belek

From May 22, 2018

Rreshqit pa marre fryme neper slitat sfiduese dhe perplasu me force ne uje. Kjo eshte rutina ditore te Gural Premier Belek. Nga anija pirateve, te pishina me rere e deri te rreshqitesja me emrin Twister, parku ujor eshte nje bote magjike per te rritur e femije.Mremjet kane po aq gjalleri me mbremjet gala, festat bue detit dhe baret e shumta. Ne ju keshillojme Irish Pub.

Taksat Po
Ushqimi Ultra All Inclusive
Transferi Po
Biletat Po
Çmimi për 2 persona Po

Book now

Info
Koncepti
Akuaparku
Fëmijët

Rreshqit pa marre fryme neper slitat sfiduese dhe perplasu me force ne uje. Kjo eshte rutina ditore te Gural Premier Belek. Nga anija pirateve, te pishina me rere e deri te rreshqitesja me emrin Twister, parku ujor eshte nje bote magjike per te rritur e femije.Mremjet kane po aq gjalleri me mbremjet gala, festat bue detit dhe baret e shumta. Ne ju keshillojme Irish Pub

Ushqimi te Gural eshte i larmishem, i fresket dhe me specialitete  te perzgjedhura nga Mesdheu dhe bota. Produkte te zgares, te gjitha frutat e stines, embelsira orientale dhe moderne, sallatat dhe mezet jane pjese e pandare e bufese te Gural Premier. Darkave shpesh ka specialitete gurme si mish gjahu, sushi e specialite te tjera aziatike. Restorantet Snack ofrojne fruta , akullore, produkte te zgares, hamburger, pite.

Fanatiket e emocioneve te forta do te perjetojne nje vrull adrenaline te panderprere ne kete akupark gjigand j 15.000 m2: 5 pishina, 8 rreshqitese pa fund e pa krye per te rritur (Vrima ne hapesire, Vrima e zeze, Rafting, Multislide, Vorbulla e Verdhe, Vorbulla Blu, Kamikaze, Tunel me renie te lire)

Per femijet e te gjitha moshave ka 7 rreshqitese: Oktapodi tresh(3), Minirreshqitese(2), Rreshqitesja e gjelber, Rreshqitesja Blu, dhe nje pishine me rere per bebe. Nje pishine piratesh me mini rreshqitese ne forme gjarperi , breshke apo oktapodi eshte nje monument zbavitjeje per femijet.

Nje klub femijesh ku ata argetohen nga 10:00 deri ne 23:00 nen kujdesin e mbikqyresve te trajnuar. Shfaqje, gara, evente te dizenjuara posacerisht per femije, programe kreative cilesore, minidisko jane disa nga argetimet qe u ofrohen femijeve ne nje ambient perrallor.

ReviewsRead other people opinions

Write Your Own review

Your email address will not be published. All the fields are required to add a review.


© 2019 ALBA TOURS – All Rights Reserved

albatours.net | info@albatours.net