Granada Luxury Belek

Granada Luxury Belek 5*

Hoteli është i vendosur në regjionin Belek, 33km nga aeroporti i Antaliasë dhe 42km nga qendra e qytetit Antalia.

Taksat Po
Ushqimi All Inclusive
Transferi Po
Biletat Po
Çmimi për 2 persona Po

Book now

Pozita
Vendosja
Shërbimi
Plazhi
Sporti dhe argëtimi

Hoteli është i vendosur në regjionin Belek, 33km nga aeroporti i Antaliasë dhe 42km nga qendra e qytetit Antalia.

Hoteli posedon gjithsej 872 dhoma në ndërtesën kryesore. Dhoma standarde (25 – 36 m², një dhomë gjumi dhe një banjo, max.2 + 1pax), Family Room (37,5m², dy dhoma gjumi dhe një banjo, max.4pax), Deluxe Family (45 – 63m², dy dhoma gjumi, dy banjo, max.4 + 1pax), Suite Villa (54 – 61m², max.4pax), Granada Villa (205m², max.6pax). Në të gjitha dhomat ka sistemin qëndror të klimatizimit i cili punon sipas kushteve klimatike, telefon me dalje direkte, mini bar (pije të lehta, ujë dhe birrë, çokollatë, rimbushen çdo ditë), xhezve (ibrik), set për kafe dhe çaj, arkë, TV LCD me satelit dhe kanale muzikore, lidhje interneti Wi-Fi, ballkon.

Ultra All Inclusive  – Ushqimi dhe Pijet – pije për mirëpritje, mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, darkë, show për gatime, bufe dietale, bufe në mesnatë, Të gjitha pijet lokale dhe ato standarde të importuar pije alkoolike dhe jo alkoolike dhe akullore, Pastiqeri, pishinë bar, snack bar, bufe për fëmijët gjatë ngrënies. Nuk përfshihen: Pije Premium, verërat të cilësisë të lart, shampanja, A’la Carte Restorantet janë me rezervim paraprak dhe me pagesë shtesë, si dhe shërbimi në dhomë.Restoranti kryesor bufe e hapur për shërbim, A’la Carte Restaurants: Steak House A’la Carte VIP, Mediteran, bare rreth kompleksit të hotelit. Mjeku, kujdestar për fëmijë, lavanderi, telefoni, faksi, internet kafe dhe lojërat kompjuterike, floktari, qendra tregtare, rent a car janë me pagesë shtesë. WI-FI internet është pa pagesë në të gjithë hotelin.

Plazhi privat i hotelit është 1,75km larg nga hoteli (me transportë të organizuar) – plazhi me rërë, me shtretër dielli, cadra dielli, peshqir plazhi janë pa pagesë. pavionet private janë me rezervim paraprak dhe me pagesë shtesë.

Pishinë e jashtme dhe brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë, banjo turke, sauna, dhomë me avull, palestër, fusha tenisi, pajisjet për tenis, basketboll, volejboll, volejboll plazhi, pingpong, bilardo, janë falas. Me pagesë shtesë janë: Masazhi, SPA dhe Wellness qendra, sportet e ujit, ndricim për fusha tenisi, bowling dhe game center.

Programet argëtuese gjatë ditës, gara nga pishinë dhe në plazh, show programet në mbrëmje, muzikë live tri herë në javë, kinema. Mini Club për fëmijët nga 04-12 vjet dhe klubit adoleshente nga 13-16 vjeç.

ReviewsRead other people opinions

Write Your Own review

Your email address will not be published. All the fields are required to add a review.


© 2019 ALBA TOURS – All Rights Reserved

albatours.net | info@albatours.net