Delphin Imperial

Delphin Imperial Lara

Hoteli është i vendosur në regjionin Lara, 10km nga aeoporti i Antalisë dhe 15km nga qendra e qytetit. Hoteli është direkt në plazh.

 

 

Taksat Po
Ushqimi All Inclusive
Transferi Po
Biletat Po
Çmimi për 2 persona Po

Book now

Pozita
Vendosja
Shërbimi
Plazhi
Sporti dhe argëtimi

Hoteli është i vendosur në regjionin Lara, 10km nga aeoporti i Antalisë dhe 15km nga qendra e qytetit. Hoteli është direkt në plazh.

Hoteli posedon gjithsej 650 dhoma. Superior dhoma 474 (35m², nga ana e kopshtit apo e detit, dy shtretër dhe një shtrat njësh dhe një divan, 2+2pax), 38 dhoma familjare (56m², dy dhoma gjumi me dy dyer të ndara, , një ballkon, max 4 + 1pax), Dhoma për kyçje (70m², dy dhoma superiore me derë lidhëse, max.3 + 1pax), kostume Junior (45m², një dhomë gjumi me krevat francez + krevat divan + ballkone, max.3 + 1pax), dhoma Laguna (36m², max 3pax, ato dhoma kanë pishinën e tyre, për arsye sigurie qëndrimi për fëmijët nën 7 vjeç nuk lejohet në këtë dhomë, një krevat francez + një dhomë gjumi dhe një dhomë gjumi, një banjo, një tarracë të madhe me Jacuzzi, maks. 2 papaxh), dhe 8 dhoma të hendikepuara (të gjitha ato janë pamje nga deti) 56m², dy dhoma gjumi të ndara, një banjo, Jacuzzi në tarracë, të gjitha dhomat janë pamje nga deti, max.4pax), Dhoma King Family (110m², tre dhoma gjumi me lidh dyert e portës, një banjo, Jacuzzi në tarracë, pamje nga ana e detit, max.5 + 1pax). Të gjitha dhomat kanë ballkon, banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve të motit, telefon direkt, dysheme të inkuadruar, kutinë e sigurt, mini bar (ujë, pije freskuese, ibrik, kafe dhe çaj të ngritur, internet wireless, TV satelit dhe kanale muzikore.

Ultra All Inclusive – Shampanjë në mirëseardhje, bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, darkë, degë shampanjë në të dielën, ushqime të vonuara, të gjitha ushqimet dhe pijet në bare snack, lëngje frutash të freskëta gjatë mëngjesit dhe në barin e Vitamina. Të gjitha pije të buta dhe alkoolike të importuara lokale dhe standarde, akullore, kafe, çaj nga pishina dhe bare plazhi, restorante A’la Carte me rezervim paraprakisht (vetëm një restorant A’la Crte në një javë, e dyta është me pagesë) . Ushqimi bufe vegjetariane dhe bufe për fëmijë janë në dispozicion në restorantin kryesor. Nuk përfshihet në konceptin ultra gjithë përfshirës: Pijet e importuara luksoze, konjakët e VSOP, puro, verëra të veçanta, pije importi në restorante A’la Carte. Fëmijët nën 15 vjeç janë të lejuar vetëm në restorantin turk.Restoranti kryesor Gusto-bufe e hapur, A’la Carte restaurants: Lalezar (kuzhinë Turke dhe grill), Zuma (kuzhina e Lindjes së Largët), Mia Mensa (Kuzhina italiane), Muzeu (Kuzhina franceze), Restorant DaVinci (mish dhe verë) , Helen (kuzhinë greke), Tequila (kuzhinë meksikane), Pescador (restorant peshku). Bare në vende të ndryshme në kompleksin hotelier që shërben si pije lokale dhe të importuara, Disco club, kinema. Mjeku dhe infermierja, lavanderi, qendra tregtare, internet dhe lojëra kompjuterike, karrige flokësh, me qira një makinë, babysitting janë për shkak të ngarkuar. Interneti Wi-Fi në të gjithë hotelin është pa pagesë.

Hoteli posedon plazhin privat me rërë dhe guralecë, shtretërit, ombrellat, peshqirët dhe dyshekët janë pa pagesë.

Pishina e pishinës, pishina për fëmijë, pishinë për t’u çlodhur vetëm për të rriturit, park ujor, rrëshqitje shtëpie, qendër fitnesi, sauna, banjë turke, dhomë me avull, fusha tenisi, volejboll plazhi, herë të caktuara) janë pa pagesë. Pajisje tenisi dhe mësime, masazh, pilling, qendra SPA dhe sallon bukurie, sportet e ujit, bowling dhe lojëra kompjuterike, shkolla zhytjeje janë me pagesë shtesë.
Programet argëtuese gjatë ditës, garat dhe programet e shfaqjes në mbrëmje, muzikë live, kinema, netët e ngjarjeve dhe netët e Gala. Mini klub për fëmijë në mes të 04-12 viteve me programe gjatë ditës, mini Disco në mbrëmje, shesh lojërash, kinema për fëmijë.

ReviewsRead other people opinions

Write Your Own review

Your email address will not be published. All the fields are required to add a review.


© 2019 ALBA TOURS – All Rights Reserved

albatours.net | info@albatours.net