Alibey Resort Sorgun

From May 22, 2018

Perrallor! Elegant! Pusho te Alibey Resort dhe veshtire se mund te pushosh gjetke.Sherbimi i pashembullt krijon varesi.Nje prajase bregdetare pa portofol, pa kokecarje, plot gjelberim, dashuri, paqe e relaks.Plazhi me rere te arte dhe pishinat e forme lagune hijeshohen nga pishat e larta. Nje park ujor me tubat shumengjyresh anijen e pirateve dhe pishinat me rere eshte si nje frangment perralle. Dhomat kane salltanet perandorak dhe ushqimi eshte per te lepire gishtat.

Taksat Po
Ushqimi Ultra All Inclusive
Transferi Po
Biletat Po
Çmimi për 2 persona Po

Book now

Info
Koncepti
Plazhi dhe Pishinat
Argetimi
Paketa per muaj mjalti

Perrallor! Elegant! Pusho te Alibey Resort dhe veshtire se mund te pushosh gjetke.Sherbimi i pashembullt krijon varesi.Nje prajase bregdetare pa portofol, pa kokecarje, plot gjelberim, dashuri, paqe e relaks.Plazhi me rere te arte dhe pishinat e forme lagune hijeshohen nga pishat e larta. Nje park ujor me tubat shumengjyresh anijen e pirateve dhe pishinat me rere eshte si nje frangment perralle. Dhomat kane salltanet perandorak dhe ushqimi eshte per te lepire gishtat.

Mengjesi bufe sherbehet ndermjet 07:00-11:00. Dreka bufe ndermjet 12:30-14:00 .Dreka snack ne plazh ndermjet 14:30-18:00 .Darka bufe ndermjet 19:00-21:00. Darka e vone bufe ndermjet 23:00-01:00. Restoranti a la carte i peshkut sherben me menu deri ne 23:00 (me rezervim, pa pagese ekstra). Restoranti a la carte me specialitete osmane sherben me menu deri ne 23:00 (me rezervim dhe pagese ekstra). Leng portokalli i shtrydhur gjate mengjesit ne restorant. Pijet freskuese dhe alkolike lokale dhe te importit ne restorante dhe baret.

Plazh ranor me restorant snack per dreken dhe bar. Deti vjen i ceket ne breg. 2 pishina (secila 1150 m2) te rrethuara me parket dhe me shezlongje luksoze. Njera prej pishinave me Akuapark dhe atraksione per femije. Cadrat, shezlongjet, peshqirat e plazhit- pa pagese. Prane pishinave ka bar dhe restorant

Nje skuader argetimi e perbere prej 40 animatore profesioniste organizojne gjate gjithe dites aktivitete, lojra dhe gara sportive. Muzikalet me fame boterore si Mbreti Luan, E Bukura dhe Bisha, Koncerti I Madonnes, Jackson show, Vallja e Vampireve, Anastasia Show, Zjarri I Anadollit etj vihen ne skene cdo mbremje nga balerinet profesioniste. Surpiza te kendshme ju presin. 2 here ne dite Muzike Live, karaoke, Beach Party, DJ.

Dhomat per muaj mjalti jane nga me te bukurat e rezortit. Me te arritur ju do te gjni nje dhome te dekoruar ndryshe, vere dhe fruta, shampanje dhe nje kuti ne forme zemre me cokollata. Nje sy porcelain blu per t’ju mbrojtur nga “syri i keq”. Te nesermen mengjesi ju sherbehet ne dhome dhe nje darke e keni te prenotuar ne restorantin a la carte ne nje atmosfere romantike. Te sapomartuarit kane 50% zbritje nga kabinat private ne plazh dhe 30% ne masazh. 2 foto artistike te bera nga fotografi profesionist I hotelit jane dhurate e hotelit.

ReviewsRead other people opinions

Write Your Own review

Your email address will not be published. All the fields are required to add a review.


© 2019 ALBA TOURS – All Rights Reserved

albatours.net | info@albatours.net