Show by Categories
Pakete
All
€772

Side Crown Serenity 5*

Hoteli posedon gjithsejt 236 dhoma. Dhoma standarde (32m², max.2+2pax), dhoma Familjare (44m², dy dhoma të ndara me derë në mes, një banjë, max.4pax). Të gjitha dhomat janë me banjë private me dush, tharëse flokësh, sistem të ndarë klimatizimi, mini bar (ujë, pije joalkoolike, rimbushen çdo ditë), arkë, TV satelitor dhe kanale muzikore, dysheme laminati, set për çaj dhe kafe, ballkon.

Taksat Po
Ushqimi Ultra All Inclusive
Transferi Po
Biletat Po
Çmimi për 2 persona Po
  €598
  oferta speciale antalya

  Throne Beach Resort 5*

  Hoteli është i vendosur në rajonin Kizilot, 80 km nga aeroporti Antalia dhe 15 km nga Manavgat.
  Numri i përgjithshëm i dhomave 313. Dhoma standarde (28m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 2pax), Dhoma familjare (40m², një dhomë e madhe, një banjo, max.4pax) dhoma gjumi, dy banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me vaskë, tharëse flokësh, sistem ajri VRF, telefon direkt, mini bar (uji dhe uji mineral pas mbërritjes), kuti të sigurt (pagesë shtesë), TV satelit dhe kanale muzikore, ballkon.

  Taksat Po
  Ushqimi Ultra All Inclusive
  Transferi Po
  Biletat Po
  Çmimi për 2 persona Po
   €1398

   Royal Seginus Lara

   Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Lares, ndodhet 15 km larg aeroportit te Antalias,
   16 km larg Expo 2016 dhe 19 km larg qytetit te vjeter te Kaleicit.ka nje siperfaq
   prej 70000m2.

   Taksat Po
   Ushqimi Ultra All Inclusive
   Transferi Po
   Biletat Po
   Çmimi për 2 persona Po
    €1748

    Sueno Deluxe Belek

    Hoteli është i vendosur në  regjionin Belek, 30km nga aeroporti i Antalias dhe 3km nga qyteti i Belekut.

    Taksat Po
    Ushqimi Ultra All Inclusive
    Transferi Po
    Biletat Po
    Çmimi për 2 persona Po
     €2000

     Papillon Ayscha Hotel

     I rinovuar teresisht ne 2014, rezorti ka ruajtur te paprekur profilin elegant, Hapesirat e gjelbra buze detit strehojne pishina, bare e restorante, vende argetimi dhe kende lojrash.

     Taksat Po
     Ushqimi Ultra All Inclusive
     Transferi Po
     Biletat Po
     Çmimi për 2 persona Po
      €2088

      Rixos Sungate Beldibi

      Hoteli “Rixos Sungate” ndodhet ne zonen turistike te Kemerit, vetem 40 km nga aeroporti i Antalyas, 30 km nga
      qendra e Antalyas dhe 15 km nga qendra e qytetit te Kemerit. Hoteli shtrihet pergjate bregdetit dhe ka plazhin e tij
      privat me rere dhe guralece.

      Taksat Po
      Ushqimi Ultra All Inclusive
      Transferi Po
      Biletat Po
      Çmimi për 2 persona Po

       © 2019 ALBA TOURS – All Rights Reserved

       albatours.net | info@albatours.net